Ödeme ve Teslimat

1 - Sitemiz Üzerinden Kredi veya Banka Kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınızla (3D SECURE) online tek ödeme olarak yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi-banka kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Kredi-banka kartı ödemeniz KUVEYT TÜRK alt yapısında 256 BIT SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır. Kredi-banka kartı bilgileriniz herhangi bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Finans bilgileriniz Gizlilik Taahhütnamesi ile teminat altına alınmıştır. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. (Not: Kredi kartı işlemleriniz, banka ekstrenizde kurumsal unvanımız olan YÖRETAT GIDA SANAYİ ibaresiyle yer alacaktır.)


2 - Banka Havalesi veya EFT
Kuveyt Türk ve İş Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine Havale veya EFT yapabilirsiniz. 


Banka Hesap Bilgileri

KUVEYT TÜRK:

YÖRETAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR58 0020 5000 0948 3651 7000 01


3 - Sipariş İptali ve Değişimi

Siparişlerinizi olası (kusurlu ürün vb.) sebeplerle iptal etmeniz durumunda; Hurma Pazarı (Yöretat) üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ve kargo iade masraflarını üstlenir. Ancak; banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Siparişlerin geçersiz (keyfi) sebeplerle iptali veya ürün değişim taleplerinde Kargo ücretleri alıcıdan tahsil (mahsup) edilir.


4 - Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.  Siparişleriniz onaylandıktan sonra aynı iş günü içerisinde Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.


5 - Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.


Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Siparişlerin iptali durumunda Kargo gönderim ücreti ve kargo geri dönüş ücreti alıcıdan tahsil (mahsup) edilir.


Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda iletisim@hurmapazari.com mail adresine veya (0312) 397 06 26 veya 0(536) 786 66 99 nolu telefon/lara bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.