Kullanım Koşulları - Telif Hakkı

Kullanım koşulları, yasal uyarı ve telif hakkı


Kullanım koşulları

Hurma Pazarı, web sitesini ziyaret ettiğiniz için size teşekkür eder. Aşağıdaki noktalar Yöretat Ltd.'ye ait web sitelerinin kullanım koşullarını belirlemektedir.


Yasal uyarı

Yöretat Ltd.'ye ait web sitelerinde (hurmapazari.com) verilen bilginin tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, görseller ve üçüncü taraf linkleri doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Benzer şeklide web sitesindeki olası hatalar veya eksikliklerden dolayı da Şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Web sitemizde yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. Yöretat Ltd, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinde uğrayabileceğiniz olası zararlardan sorumlu değildir. Her halükarda, Yöretat Ltd, bu web sitesini ziyaretiniz esnasında tespit edeceğiniz hata ve eksikleri, iletisim@yoretat.com.tr e-posta adresine bildirmenizi rica eder.


Bu web sitesinin telif hakkı - 
(www.hurmapazari.com)

Bu web sitesinin (hurmapazari.com) tasarımı, içeriği, görselleri ve indirilebilir (taşınabilir doküman formatındaki-PDF vb.) belgelerin telif hakkı Yöretat Ltd.’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Web sitemizi ziyaretiniz boyunca geçerli tüm telif yasalarına uygun davranmak ile mükellefsiniz. Telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir veya yazıcı çıkışını alabilirsiniz.

Yöretat Ltd, web sitemize erişiminize imkân tanıyan ve/veya sitemizdeki linkler üzerinden eriştiğiniz üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir.


Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz. Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiği veya onaylandığı anlamını taşımaz. Keza bazı durumlarda bu linkler ziyaretçilerimizi, Yöretat Ltd, web sitelerinde yayınlanan bilgi ve görüşlere aykırı bilgi ve görüşlerin yer aldığı web sitelerine de ulaştırabilirler.


Geçerli hukuk

Yukarıda tarif edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlıklarda hallerinde Türkiye Cumhuriyeti Ankara mahkemeleri yetkilidir.